Dárek k narození miminka

Je to tady! Nový človíček je na světě. Ale copak takovému miminku do kouta? Jaký dárek miminko využije na počátku nejvíce?. Plenkovým dortům již odzvonilo. Na Malí velcí najdete ideální hračky pro ty nejmenší. Vybrat si můžete hravý box s vybranými produkty, nebo můžete zvolit jednotlivé hry a hračky v kategorii pro nejmenší.

Malá miminka potřebují především mámu. Vidí na omezenou vzdálenost a vnímají především kontrastní barvy. Proto můžete zvolit krabičku s kontrastními kartami od WeeGallery.

 

737_wee-gallery-art-cards-baby-animal-kontrastni-karty

Mezi hračky rozvíjející sluch malých miminek patří různá chrastítka. Sluchové vnímání u dětí rozvíjí rodiče běžně během celého dne, povídáním či zpíváním. Ale jemnou rolničkou či chrastěním můžete učit děti poznávat různé zvuky. Rozvoj sluchového a zrakového vnímání u dětí kompletně řeší materiál malí velcí, který vám přijde e-mailem k nákupu hravého boxu. Tam obdržíte i hračky pro rozvoj, které jsou vybrané přimo pro dané období.

Pokud byste sháněli hračky k narození miminka na rozvoj sluchového a zrakového vnímání, zkuste se poohlédnout po této multifunkční hračce od Petit Collage - Chrastítko medvídek nebo zajíček využijí rodiče s miminkem po celé hrací období. Stimulují dětský zrak, přijemná rolnička rozvíjí sluchové vnímání. Později ji děti využijí k rozvoji pohybu - při pasení koníků, k podpoře lezení či chůze. Kolem roku již se mohou s hračkou učit házet.

petiti collage chrastitko medvidek